LantarenVenster

Otto Reuchlinweg 996
3072 MD Rotterdam
https://www.lantarenvenster.nl
Telefoon: 010 2772277
info@lantarenvenster.nl
Programmeur: Frank Bolder

VERWACHT

Shalosh
do 29 februari 20:30
Shalosh
Gadi Stern David Michaeli Matan Assayag
Susanne Alt
zo 24 maart 15:30
Susanne Alt
Susanne Alt Timothy Banchet Cas Jiskoot Yoran Vroom Danique Kos
Libérica
do 11 april 20:30
Libérica
Pere Martínez Eva Fernández Max Vilavecchia Manel Fortià -bas Raphael Pannier
Kandace Springs
za 20 april 20:30
Kandace Springs
Kandace Springs Caylen Bryant Camille Gainer
Togo All Stars
di 30 april 20:30
Togo All Stars
Bezetting (t.b.c.): Dos Melio Kofi Cudjoe (zang); Cocou Sedote Elga Branco (sax); Oshe Alice Buckner (zang); Steed Amoussou (gitaar); Abeli Dotse Dewornu (piano); Joseph Koffi Akata-Komadan (bas); Kossivi Agbozo (drum) Efoe Prince Gbeteglo (percussie)
Bruut!
vr 3 mei 20:30
Bruut!
Maarten Hogenhuis Folkert Oosterbeek Thomas Rolff Felix Schlarmann
Marius Neset
za 4 mei 21:00
Marius Neset
Marius Neset Magnus Hjorth Conor Chaplin Anton Eger
Young Jazz Society met Kika Sprangers en Anna Serierse
vr 17 mei 20:30
Young Jazz Society met Kika Sprangers en Anna Serierse
Jelle Janswaard Jonne Fluitsma Arjen Leek Dirk Hooijer Joop Meijlink Wout-Jan Branderhorst Martijn van den Heuvel Klaas Thomas Jellema Daniel Green Gerben de Vries Fleur Peereboom Maarten Holl Sebastiaan Wong Toetsen: Bas van der Starre Gitaar: Maarten Keesman Bas: Dirk Evelo Lucas Roorda Kika Sprangers Anna Serierse
Yellowjackets
za 18 mei 20:30
Yellowjackets
Bob Mintzer Russell Ferrante Dane Alderson William Kennedy
Yellowjackets
zo 19 mei 20:30
Yellowjackets
Bob Mintzer Russell Ferrante Dane Alderson William Kennedy
Cyrille Aimée
za 25 mei 20:30
Cyrille Aimée
Cyrille Aimée Rest of line up t.b.a.
Guy Salamon Group
za 1 juni 20:30
Guy Salamon Group
Ian Cleaver Alistair Payne José Soares Lucas Martinez Teis Semey Xavi Torres Brodie Jarvie Guy Salamon
West Coast Big Band – Peter Herbolzheimer Tribute
vr 21 juni 20:30
West Coast Big Band – Peter Herbolzheimer Tribute
Nils van Haften Louis Sloot Hans Goemans Joop Meijlink Gert Bloemen Geert van Gorp Nanouck Brassers Kees Kamphuis Ronald Kappert Erik Hilferink Cor Knegjens Willem van Wijngaarden Bert Kamsteeg Jelle Post Erika Klap Michel de Haas Martin van der Woude Bart van Lier Andy Haderer John Ruocco

GEWEEST

za 17 februari 20:30 The Preacher Men
vr 16 februari 20:30 Lilian Vieira & Lucas Santana
do 15 februari 20:30 Alfredo Rodríguez Trio
za 20 januari 20:30 Xavi Torres Trio
za 13 januari 20:30 Melissa Aldana Quartet
vr 12 januari 20:30 Montis, Goudsmit & Directie
za 6 januari 20:30 Yuri Honing's Peace Orchestra
vr 29 december 2023 20:30 New Cool Collective Big Band
do 28 december 2023 20:30 Teus Nobel Acoustic Trio
wo 27 december 2023 20:30 Paradox Jazz Orchestra
vr 22 december 2023 20:30 Mehmet Polat Quartet
zo 17 december 2023 20:30 Peter Beets Trio ft. Gregory Hutchinson
za 16 december 2023 20:30 Juanfe Pérez Quartet
vr 15 december 2023 20:30 Jasper Staps / Rembrandt Frerichs Quartet
zo 10 december 2023 15:30 Juraj Stanik Trio
za 9 december 2023 20:30 The New Conrad Miller Trio
za 2 december 2023 21:00 Shake Stew
vr 1 december 2023 20:00 Mamas Gun
zo 26 november 2023 15:30 Linda Fredriksson
za 25 november 2023 20:30 Eric Vloeimans' Hotspot
za 18 november 2023 20:30 Chris Potter Circuits Trio
vr 17 november 2023 20:30 Theo Croker
zo 12 november 2023 20:00 Mammal Hands
wo 8 november 2023 20:30 Bohren & Der Club of Gore
zo 5 november 2023 15:30 Bill Laurance & Jong Metropole
za 4 november 2023 20:30 Ralph Alessi & Anemone
vr 3 november 2023 20:30 Kurt Elling & Charlie Hunter
do 2 november 2023 20:30 Matthew Halsall
wo 1 november 2023 20:30 Joyce Moreno
zo 29 oktober 2023 20:30 Hania Rani
zo 29 oktober 2023 15:30 James Francies Trio
za 28 oktober 2023 20:30 Brandee Younger Trio
vr 27 oktober 2023 20:30 Nils Petter Molvaer
zo 22 oktober 2023 16:00 Noah Preminger Group
za 21 oktober 2023 20:30 Trio Grande 2.0: Will Vinson, Gilad Hekselman & Nate Wood
vr 20 oktober 2023 20:30 Wolfgang Muthspiel Trio met Scott Colley & Brian Blade
do 19 oktober 2023 20:30 Joel Lyssarides Trio
za 14 oktober 2023 20:30 Maite Hontelé & Nationaal Jeugd Jazz Orkest
vr 6 oktober 2023 20:30 Benjamin Herman – European Alto Festival
di 3 oktober 2023 20:30 Ian Siegal presents B.L.U.E.S.
za 30 september 2023 20:00 Itamar Borochov Quartet
wo 20 september 2023 20:30 Tierney Sutton & Ivan Paduart Trio
za 16 september 2023 20:30 The Ploctones
vr 15 september 2023 20:30 Marco Mezquida Trio
za 9 september 2023 20:30 Gard Nilssen Acoustic Unity
vr 8 september 2023 20:30 Harold López-Nussa Quartet
wo 5 juli 2023 20:30 Yannick Hiwat
za 1 juli 2023 20:30 Marc Ribot Ceramic Dog
vr 30 juni 2023 20:30 New Rotterdam Jazz Orchestra
za 17 juni 2023 20:30 Roberto Fonseca III
za 3 juni 2023 20:30 Vuma Levin Quintet & AM.OK
vr 2 juni 2023 20:30 Peter Somuah Group met Latanya Alberto
za 27 mei 2023 20:30 Marjorie Barnes & Millennium Jazz Orchestra
vr 26 mei 2023 20:30 Robin McKelle
do 25 mei 2023 20:30 Billy Hart Quartet feat. Ethan Iverson
za 20 mei 2023 20:30 James Brandon Lewis Trio
vr 19 mei 2023 20:30 Oz Noy Trio met Jimmy Haslip & Marvin ‘Smitty’ Smith
do 18 mei 2023 20:30 Afra Mussawisade, Jeroen van Vliet & Kinan Azmeh
wo 17 mei 2023 20:30 Dominic Miller Group
di 16 mei 2023 20:30 Nederlands Studenten Jazz Orkest
za 13 mei 2023 20:30 Gonzalo Rubalcaba
do 11 mei 2023 20:30 Ben Wendel Group
zo 7 mei 2023 20:30 The Baylor Project
za 6 mei 2023 20:30 Paolo Fresu & Rembrandt Trio
zo 30 april 2023 20:30 Craig Taborn
za 29 april 2023 20:30 Michiel Borstlap & Band
vr 28 april 2023 20:30 Hamilton de Holanda & Nduduzo Makhathini
za 22 april 2023 20:30 Bill Frisell & Thomas Morgan
vr 21 april 2023 20:30 Ari Hoenig Trio
za 15 april 2023 20:30 Julia Hülsmann Quartet
wo 12 april 2023 20:30 Michael Mayo
ma 10 april 2023 20:00 Artvark & Claron McFadden
za 8 april 2023 20:30 Jan van Duikeren's Fingerprint
do 6 april 2023 20:00 Lambert
zo 2 april 2023 20:00 Niklas Paschburg
za 1 april 2023 20:30 L’Hijâz’Car
vr 31 maart 2023 20:30 Michael Olivera & The Cuban Jazz Syndicate
vr 24 maart 2023 20:30 Wako
do 23 maart 2023 20:30 Lars Danielsson Liberetto